Кофемашина Delonghi ECAM 22.110.B в Warszawa Hit sprzedaży

Odłożyć Opóźnione
od 13 150 300.00 zl.
Informujemy o obniżeniu ceny
16 705 200.00 zl.
Mega-Store
15 996 400.00 zl.
24shop.by
автоматическая кофемашина, эспрессо, капучино, 1450 Вт, 1.8 л, 15 бар, контроль крепости кофе, регулировка температуры кофе, регулировка порции горячий воды, одновременное приготовление двух чашек, встроенная кофемолка
Cechy
Основные Delonghi ECAM 22.110.B
? Тип
? Мощность
? Объем резервуара для воды
? Давление помпы
? Используемый кофе
? Эспрессо
? Капучино
? Тип нагревателя
Управление и индикация Delonghi ECAM 22.110.B
? Дисплей
? Подсветка рабочей области
? Автоотключение
? Индикация включения
Функциональные возможности Delonghi ECAM 22.110.B
? Регулировка порции воды
? Регулировка температуры кофе
? Регулировка крепости кофе
? Одновременное приготовление двух чашек
? Подогрев чашек
? Плита автоподогрева
? Предварительное смачивание
? Быстрый пар
? Автоматическая декальцинация
Конструкция Delonghi ECAM 22.110.B
? Встроенная кофемолка
? Регулировка степени помола
? Контейнер для отходов
? Съемный лоток для сбора капель
? Противокапельная система
? Дополнительная информация
Размеры и вес Delonghi ECAM 22.110.B
? Ширина
? Высота
? Глубина
? Вес
Opinie
Polecam: 22 człowiek
33
gotuje pyszne i aromatyczne kawy, świetny design, bardzo prosta obsługa
Kupiłem 5 dni temu to cud i był bardzo zadowolony z zakupu. Do tego dnia nigdy nie cieszył się ekspres do kawy. Zobaczyłem u znajomych ekspresy do kawy chleb świętojański typu. Kawa z nich bardzo się spodobał i postanowiłem sobie też kupić. Przyszedł do sklepu, spojrzał na to wszystko i zrozumiałem, że rogi to nie dla mojej rodziny( stale szlifować, przesypywać, stała brud. Przyszedł do domu, czytałem opinie w internecie i kupiłem ten ekspres do kawy w promocji za 19990. Instrukcje są bardzo szczegółowe, logujesz się za 5 minut. Rodzina po prostu zadowoleni z niej, czego i wam życzę.
Zalety
gotuje pyszne i aromatyczne kawy, świetny design, bardzo prosta obsługa
Wady
na razie nie ujawnił (co prawda używam tylko 5 dni i jak na razie nie użyłem do przygotowania cappuccino). No i jest jeden osobista wada-do zakupu urządzenia żona ukradkiem z rana sobie 1 filiżankę kawy, a teraz pije 3-4(myślę, że dużo kawy pić szkodliwe)
Przydatny
Bezużyteczny
15
Kompaktowy,stylowy design,absolutnie ergonomiczna i prosta w obsłudze.
Około dwóch tygodni poszło na organizację zakupu ekspresu do kawy, ponieważ wybór jest duży, czasami sprzeczne opinie, a chciał dostać się do punktu. W końcu dał się właśnie na ten model Delonghi ECAM 22.110. Samochód bardzo zadowolony, kawę robi naprawdę doskonałe i co najważniejsze jest to kompaktowy(porównywałem w Eldorado czysto wizualnie z innymi ekspres do kawy).Bardzo zadowolony montaż, wszystko dokładnie zainstalowane,żadnych luzów i дребезжаний. Wszystkie pojemniki wysuwane są do przodu. Tu pisali, że półka pod kubek nie nagrzewa, nieprawda-tacka jest ciepła aż do czasu, gdy maszyna nie wyłącza się( wszystko zależy od programowania).Na opakowaniu i w dokumentach jest napisane, że maszyna wyprodukowana we Włoszech, choć według informacji w internecie mówią, że robią je w Chinach. W sumie jestem bardzo zadowolony z danym urządzeniem, cena dobra, jakość jest świetna, kawa na karku po prostu fantastyczny, mam nadzieję, że będzie trwać długo.
Zalety
Kompaktowy,stylowy design,absolutnie ergonomiczna i prosta w obsłudze.
Wady
Trochę nadpobudliwa.
Przydatny
Bezużyteczny
15
Pyszne kawy Wygoda użytkowania, żadnych dodatkowych działań Wystarczy
Tydzień temu to cud zajęła należne jej miejsce u nas w kuchni. Teraz codziennie rano wstaję z o wiele większą przyjemnością, bo nie trzeba dręczony szlifować, утрамбовывать, przesypywać, czekać przygotowania ulubionego napoju. Wszystkie te uroki zna właścicieli płaskich maszyn do kawy, jakim jestem, i był do niedawna. Smacznie, szybko i wygodnie. Nasypał sobie ziarna, zalał wody, mniej niż minutę i masz porcja dobrej kawy z пеночкой. Projekt bardzo ładnie wykonany, tak, że ekspres do kawy mamy teraz element wnętrza. I delonghi model w ogóle pomyśleli: i cienka - oszczędza miejsce i zbiornik wody znajduje się z przodu, czyli ja spokojnie zamontowałem ją do ściany. A to czytałem, że wiele modeli jest z tyłu znajduje się замучаешься odsuwać samochód stale. Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony, rodzina też. Polecam.
Zalety
Pyszne kawy Wygoda użytkowania, żadnych dodatkowych działań Wystarczy szybkie gotowanie Piękny design Zajmuje mało miejsca Zbiornik na wodę z przodu maszyny
Wady
Na razie nie znalazłem, mam nadzieję, że nie znajdę
Przydatny
Bezużyteczny
Pokaż jeszcze opinie
Nie polecam: 0
like-image
Nie ma ani jednej negatywnej opinii na produkt
Napisz recenzję
Znalazłeś błąd w opisie?
Proszę, opowiedz nam o niej.
Delonghi ECAM 22.110.B
Producent: De'Longhi Group (Италия, Тревизо, Виа Л. Зейц, 47)
Товар подлежит обязательной сертификации или декларированию соответствия.

Представленный товар кофеварка и кофемашина Delonghi ECAM 22.110.B: свойства, описание и фотографии, представленные в ресурсе Allmega.pl, подобраны на основе открытых источников, в т.ч. официальных сайтов производителей. Комплект поставки, внешний вид и свойства товара могут быть изменены изготовителем без предварительного уведомления, исходя из этого мы не утверждаем, что свойства, описание и фотографии кофеварки и кофемашини Delonghi ECAM 22.110.B в полной мере соответствуют действительности.

Если вы приняли решение купить кофеварку и кофемашину Delonghi ECAM 22.110.B в Warszawa на базе характеристик, описания и изображений в ресурсе Allmega.pl, вам следует уточнить все значительные для вас свойства прямо у продавца при покупке. Allmega.pl не гарантирует, что описания и фотографии товаров являются верными, всеобъемлющими и безошибочными. Вся информация на ресурсе представлена справочно и предназначена для личного пользования.

Пожалуйста, сообщите нам, если заметили ошибку в параметрах кофеварки и кофемашини Delonghi ECAM 22.110.B!